Dziś jest sobota, 20 kwietnia 2019 r. imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
    Szukaj  
     
Powrót do listy szkoleń
Nazwa: Rachunkowość dla samodzielnych księgowych jednostek sektora finansów publicznych 
Trwa: 70 godzin lekcyjnych
Cena: 990 zł (od osoby wraz z materiałami szkoleniowymi)
Typ: Kurs
Opis: Celem kursu jest podnoszenie kwalifikacji niezbędnych do pełnienia funkcji samodzielnego księgowego budżetowego w jednostkach sektora finansów publicznych, w tym: w jednostkach samorządowych, placówkach oświatowych i innych.
Pełnienie funkcji samodzielnego księgowego budżetowego związane jest z coraz większą odpowiedzialnością za prawidłowe prowadzenie ewidencji i rozliczenie powierzonego majątku oraz środków finansowych, przeznaczonych na aktualną i rozwojową działalność jednostek budżetowych. Do zadań samodzielnego księgowego należą także organizacja oraz praktyczna realizacja finansowej i majątkowej kontroli wewnętrznej jednostki organizacyjnej.
W trakcie szkolenia poruszone zostaną m.in. zagadnienia dotyczące aktualnie obowiązujących przepisów ustawy o rachunkowości oraz resortowych, ewidencji i rozliczania przychodów oraz kosztów, wynagrodzeń, funduszy, środków trwałych, remontów, inwestycji, podatków, sprawozdawczości, zamówień publicznych, ubezpieczeń społecznych oraz wybrane zagadnienia prawa gospodarczego i kodeksu cywilnego. Przedstawione zostaną przepisy audytu finansów publicznych. 
Wykładowca:  
Zapisanych przez WWW: na razie brak
Zapisanych telefonicznie: na razie brak
Rozpoczęcie:  
 
Proszę wypełnić poniższy formularz aby zapisać się na szkolenie
* Pola oznaczone gwiazdką muszą zostać wypełnione.
|*| W przypadku telefonu i adresu e-mail można podać tylko jeden z nich.
* Imię i nazwisko:
|*| Telefon kontaktowy:
|*| Adres e-mail:
* Liczba zapisywanych osób:
Dane do faktury:
Nazwa firmy:
Adres firmy:
NIP: